Czy wiesz, które produkty warto reklamować?

uCanCommerce przeprowadza wnikliwą analizę Twoich produktów, w wyniku której dowiesz się, które z nich należy wyeksponować w kampanii reklamowej, aby efektywniej dotrzeć do nowych klientów i sprzedawać więcej.

Zarejestruj się

Już nie musisz przepłacać za reklamę w sieci.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby reklamować absolutnie wszystkie dostępne w Twoim sklepie produkty. Tylko… po co? Wypromowanie w kampanii reklamowej najbardziej atrakcyjnego (zarówno pod kątem ceny, jak i prezentacji na karcie produktu) asortymentu sprawi, że o wiele efektywniej dotrzesz do właściwych osób oraz zwiększysz przychody Twojego sklepu.

Doskonale wiemy, jak karkołomnym i czasochłonnym zadaniem jest zarówno proces selekcji produktów, jak i samo tworzenie kampanii reklamowej. uCanCommerce skutecznie wspiera właścicieli sklepów internetowych w tym żmudnym zadaniu.

Nie musisz pilnować założonego budżetu reklamowego i martwić się o koszty prowadzenia kampanii. Nie pobieramy prowizji od budżetu reklamowego. Na kampanię wydajesz tyle, ile potrzebujesz, a dodatkowo oszczędzasz swój cenny czas!

Trzy kroki do skutecznych kampanii reklamowych

Po pierwsze: analiza karty produktu

uCanCommerce automatycznie ocenia jakość prezentacji Twoich produktów. Sprawdza, czy zdjęcia produktowe spełniają wymogi techniczne oraz czy opisy są wyczerpujące i zachęcające do zakupu. Dodatkowo, monitoruje zdarzenia na karcie produktu, dzięki czemu automatycznie wskazuje, które z dostępnych w Twoim sklepie produktów mogą pochwalić się statusem bestsellera.

Po drugie: analiza rynku

Z pomocą algorytmu sztucznej inteligencji oraz na bazie udostępnianych przez m.in. porównywarki cenowe danych, uCanCommerce porównuje atrakcyjność Twojej oferty na tle całej branży. W efekcie automatycznie wskazuje, które z dostępnych w Twoim sklepie produktów wyróżniają się ceną na tle konkurencji.

Po trzecie: selekcja produktów

Na podstawie wyników analizy karty produktu, analizy rynku oraz aktualnych trendów, uCanCommerce automatycznie proponuje produkty, które powinny zostać wykorzystane do kampanii reklamowej, aby zwiększyć jej skuteczność. W rezultacie zyskujesz pewność, że Twoja oferta dociera dokładnie do najbardziej zainteresowanych nią osób – Twoich przyszłych klientów.

Co najważniejsze, etap selekcji produktów nie kończy się wraz ze startem kampanii, ponieważ uCanCommerce, korzystając z algorytmów sztucznej inteligencji, na bieżąco optymalizuje Twoje działania reklamowe, w celu osiągnięcia najlepszych wyników.

Nie chcesz spędzać godzin na żmudnej selekcji produktów do kampanii reklamowej? uCanCommerce zrobi to za Ciebie! Przekonaj się jak nasze narzędzie do automatyzacji kampanii może odmienić Twój e-biznes.

Zarejestruj się