Za nami trzy ważne wydarzenia. Z końcem stycznia zakończyliśmy prace nad wersją beta naszego systemu, który już za moment zostanie oddany w ręce najlepszych i najbardziej surowych testerów na świecie – naszych Klientów. W poniedziałek 1 lutego opublikowaliśmy też nową wersję naszej strony www.uCanCommerce.com ze wszystkimi opcjami rejestracji i logowania w systemie – zachęcamy wszystkich do rejestrowania się.

 

Ale co najważniejsze właśnie od 1 lutego nasz skromny zespół powiększył się i to od razu aż o 50%. W naszych  szeregach powitaliśmy Martę Tutunidis-Kucharską, która jako Customer Experience Manager będzie czuwała nad jakością współpracy oraz zadowoleniem i komfortem naszych klientów. Marta o swojej misji:

W uCanCommerce chcę stworzyć zespół ludzi z pasją, którzy nie tylko będą cechować się wysokim profesjonalizmem, ale też po prostu będą kochać to co robią. Moje wieloletnie doświadczenie w obsłudze strategicznych partnerów biznesowych, nauczyło mnie, że najlepiej na firmę patrzeć z perspektywy Klienta. Tylko wtedy jestem w stanie w pełni obiektywnie dopracować wszystkie szczegóły. W swojej pracy przede wszystkim dbam właśnie o detale, bo wiem, że to na nie Klienci zwracają szczególną uwagę.

Marta budowała swoje doświadczenie między innymi jako Senior Key Account Manager w start-upie Opencard odpowiadając za realizację projektu Citi Specials dla banku Citi Bank Handlowy, oraz rozwijając projekty FineDiners oraz Fine Diners Concierge. Prywatnie Marta jest szczęśliwą mamą 9-cio miesięcznego Miecia i miłośniczką podróży.

Marta! Witamy na pokładzie!

Poznajmy się bliżej. Przeczytaj co nas wyróżnia i kto stoi za uCanCommerce.

 

Inne posty

Dołączyliśmy do firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Trzy ważne wydarzenia uCanCommerce! Rośniemy!

uCanCommerce w nowym biurze!

Unia Europejska zaufała uCanCommerce!

Za nami inkubacja! Przed nami kolejne wyzwania.