Dziś rozpoczynamy kolejny etap w rozwoju naszego start-upu. Po kilkumiesięcznej inkubacji (o której pisałem tutaj); po wyczerpującym uzupełnianiu wniosku; po stresującym wystąpieniu przed panelem ekspertów – udało się! Zakwalifikowaliśmy się do Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. 

Pandemia, choć zdemolowała życie prywatne i biznesowe wielu osób, nie zdołała pokonać naszego projektu. Prawdopodobnie jako ostatni zespół mieliśmy okazję zaprezentować zarówno nasz projekt, jak i stworzony w okresie inkubacji MVP w starym dobrym, realnym świecie. Nasi następcy musieli nie tylko przygotować się do prezentacji, ale i dodatkowo wystąpić w stu procentach zdalnie. Wydłużyło to, rzecz jasna, proces kwalifikacji do programu.

W połowie czerwca otrzymaliśmy informację zwrotną. uCanCommerce został doceniony przez panel ekspertów, co przełożyło się na wynik 21 z 23 możliwych do uzyskania punktów. Niezmiernie cieszy nas maksymalna liczba punktów za uzasadnienie biznesowe projektu. Również innowacyjność koncepcji została oceniona na maksymalną ilość punktów.

Dziś podpisaliśmy umowę.  Za kwotę ponad 998 tysięcy złotych (nie licząc wkładu własnego) budujemy nasz  inteligentny system.

Od teraz na naszej stronie oraz wszystkich oficjalnych dokumentach widnieje informacja, z której jesteśmy szczególnie dumni:

uCanCommerce Sp. z o.o. korzysta ze środków pochodzących z Unii Europejskiej przy realizacji projektu nr. POPW.01.01.02-20-0004/20-00 „uCanCommerce.com – platforma do automatyzacji prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych sklepów internetowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Dofinansowanie projektu: 998 055, 50 zł

 

Co dalej? Nie spoczywamy na laurach – polski rynek czeka!

Więcej informacji o nas znajdziesz tu.

Inne posty

Dołączyliśmy do firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Trzy ważne wydarzenia uCanCommerce! Rośniemy!

uCanCommerce w nowym biurze!

Unia Europejska zaufała uCanCommerce!

Za nami inkubacja! Przed nami kolejne wyzwania.