rejestracja użytkownika

Aby otrzymać dostęp do platformy uCanCommerce należy założyć konto, wypełniając poniższe dane:

 • Adres e-mail
 • Adres internetowy sklepu
 • Hasło

oraz akceptując treść Regulaminu i polityki prywatności uCanCommerce.

Aby przejść do strony z rejestracją należy kliknąć w przycisk „Załóż konto”, który znajduje się na Stronie Głównej.

Zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę z rejestracją po kliknięciu w ten link.

Nie. Rejestracja do platformy uCanCommerce jest bezpłatna. Nie wymagamy podawania danych karty kredytowej lub płatniczej.

Przestrzegamy wszystkich praw wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Szczegóły na ten temat znajdziesz w zakładce Regulamin i polityka prywatności.

Wszystkie informacje o plikach cookies i objaśnienie, w jakim celu ich używamy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Pliki Cookies.

Nie. Korzystanie z platformy uCanCommerce na żadnym etapie i niezależnie od rodzaju wybranego abonamentu nie wymaga podpisania umowy.

Adres sklepu internetowego powinien przed nazwą sklepu posiadać zapis protokołu „http” lub „https”. Przykładowy i poprawnie zapisany adres e-mail poniżej:

https://www.przyklad.pl.

Niestety nie możesz samodzielnie zmienić adresu internetowego Twojego sklepu. Jeżeli zauważyłaś/eś błąd – niezwłocznie zgłoś to naszemu zespołowi Customer Care.

Skontaktuj się telefonicznie: +48 733 605 055.

Zgłoś problem wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected].

Masz problem z dostępem do konta?

Wybierz przycisk „Zapomniałeś hasła”, wprowadź prawidłowy adres e-mail, a następnie kliknij w „Resetuj hasło”. Na Twój adres mailowy, podany przy rejestracji prześlemy systemową wiadomość z linkiem do zmiany hasła w panelu logowania.

Jeżeli podczas zakładania konta na uCanCommerce podałaś/eś błędny adres e-mail, skontaktuj się z nami, w celu sprawnego rozwiązania problemu.

Podczas zakładania konta należy podać prawidłowy adres e-mail, na który zostanie przesłany link aktywacyjny do dokończenia procesu rejestracji.

Adres e-mail powinien należeć do osoby zarządzającej kontem na platformie uCanCommerce i być tożsamy z domeną sklepu internetowego. Automatycznie po rejestracji zyskuje uprawnienia Administratora sklepu.

Funkcjonalności systemu

Platforma uCanCommerce to innowacyjna, oparta o algorytmy AI (sztucznej inteligencji), Saas’owa platforma do automatyzacji tworzenia i prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, która rozwiązuje problemy mikro i małych e-sklepów:

 • Bada użyteczność i atrakcyjność sklepu dla klientów (UX)

 • Ocenia jakość prezentacji produktów (zdjęcia)

 • Analizuje Twoją politykę cenową na tle konkurencji

 • Dobiera produkty do konkretnych grup docelowych klientów

 • Prowadzi za Ciebie kampanie marketingowe

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej – https://ucancommerce.com/.

Tak, oczywiście. Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnego, 14-dniowego okresu próbnego. Wystarczy założyć konto tutaj, zalogować się do panelu administratora i wybrać przycisk „Rozpocznij darmowy okres próbny”.

Wystarczy założyć konto i skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego albo opłacić jeden z trzech dostępnych abonamentów na stronie cennik.

W celu kompleksowego sprawdzenia naszego innowacyjnego narzędzia, w ramach 14-dniowego testu, oferujemy Ci bezpłatnie, dostęp do najbogatszej wersji systemu, czyli abonamentu „Supermarket” ze wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami.

Więcej informacji na temat zawartości abonamentu znajdziesz w naszym Cenniku.

To zależy tylko od Ciebie.

Okres próbny możesz rozpocząć w dowolnym czasie od momentu założenia konta. Wystarczy po zalogowaniu do systemu, wybrać opcję „Rozpocznij darmowy okres próbny”.

Okres próbny zawsze trwa 14 dni i liczy się od dnia jego rozpoczęcia.

W przypadku każdego sklepu internetowego można skorzystać z okresu próbnego jednorazowo.

W każdej zakładce panelu, na samej górze jest widoczna informacja (konkretna data) do kiedy jest ważny abonament.

Jeżeli abonament jest ważny to komunikat wyświetla się na zielono.

Jeżeli abonament wygasł (co automatycznie ogranicza zakres funkcjonalności systemu jedynie do aktualizacji Monitoringu sklepów) to komunikat wyświetla się na czerwono.

Swój abonament i termin jego ważności zawsze możesz podejrzeć w module „Zarządzanie kontem” / „Dane konta i firmy”, wybierając zakładkę „Mój abonament”.

Ponadto na 3 dni przed końcem okresu próbnego lub abonamentu otrzymasz od nas wiadomość e-mail z przypomnieniem.

Monitoring sklepów to ocena funkcjonalności i użyteczności sklepów i ich “widoczności” w Internecie na podstawie poniższych kryteriów:

 • prędkość pobierania strony sklepu w kb/sek.

 • atrakcyjność sloganów reklamowych

 • dostępność i łatwość kontaktu ze sklepem

 • warunki sprzedaży i dostaw

 • polityka prywatności

 • czytelność i funkcjonalność na różnych urządzeniach

 • zasięg strony

 • liczba stron zaindeksowanych

 • meta opisy

 • słowa kluczowe

 • linki do mediów społecznościowych (Facebook i Instagram)

Po założeniu konta system potrzebuje od kilkunastu minut do godziny na przedstawienie wyników Twojego sklepu.

Monitoring Twojego sklepu internetowego zawsze jest wyświetlany w głównym module „Analiza monitoringu” i na bieżąco możesz śledzić oraz analizować wyniki.

Monitoring sklepów aktualizowany jest co 72 godziny.

Dbając o Twój komfort, przy każdym kafelku (polu) przygotowaliśmy krótkie i praktyczne podpowiedzi (tooltip’y), które ułatwią analizę wyników i wyciąganie wniosków.

Zebrane porady są napisane prostym i zrozumiałym językiem, z pominięciem specjalistycznej (branżowej) terminologii.

Po zmianie adresu strony internetowej na poprawny (url) na nową analizę Twojego sklepu będziesz czekał do 3 dni.

cennik

Tak, oczywiście. Gwarantujemy Tobie nieodpłatny 30-dniowy okres próbny, podczas którego masz nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji uCanCommerce.

Zachęcamy do skorzystania z testowej wersji naszego systemu, abyś przekonał się, że nasze narzędzie jest odpowiedzią na Twoje potrzeby i pomoże Ci zwiększyć atrakcyjność oraz pozytywnie wpłynąć na sprzedaż asortymentu w Twoim sklepie internetowym.

Wszystkie zagadnienia dotyczące okresu próbnego opisaliśmy w module „Funkcjonalności systemu” w FAQ.

Nie. Korzystanie z bezpłatnego, 14-dniowego okresu próbnego nie wymaga podania jakichkolwiek danych karty kredytowej, płatniczej czy konta bankowego. Wystarczy zwykła rejestracja sklepu do systemu.

Wszystkie zagadnienia dotyczące okresu próbnego opisaliśmy w module „Funkcjonalności systemu” w FAQ.

Do dyspozycji są 3 warianty abonamentów: Butik, Market oraz Supermarket.

Abonamenty różnią się zakresem funkcjonalności systemu, z których możesz korzystać w ramach wybranego abonamentu i w trakcie jego trwania.

W naszej ofercie dostępne są abonamenty miesięczne oraz roczne.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie.

Wybierając abonament roczny oszczędzasz pieniądze!

Otrzymujesz ciągłość działań i zyskujesz pieniądze, które możesz spożytkować na dodatkowe działania marketingowe i promocyjne w Twoim sklepie internetowym.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie.

W trakcie trwania abonamentu możesz zmienić go na inny, aby skorzystać z innego zakresu funkcjonalności systemu. Aby to zrobić musisz się zalogować, wybrać określony abonament i plan (rodzaj) subskrypcji, a następnie przejść przez proces płatności i zakupić nowy abonament w regularnej cenie.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie.

Niestety nie. Niezależnie od terminu ważności starego abonamentu, wykupienie nowego abonamentu nalicza standardowy okres ważności. Abonament jest ważny od daty zakupu przez 30 dni.

Jeżeli posiadasz abonament Butik albo Market i chcesz go zmienić, aby skorzystać z większego zakresu funkcjonalności systemu to koniecznie skontaktuj się z naszym działem Customer Care. Pomożemy ustalić dalsze czynności.

Twoja karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) będzie obciążana co miesiąc. W dowolnym momencie trwania abonamentu możesz zmienić go na inny zakres funkcjonalności albo zrezygnować.

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu. W momencie rezygnacji z abonamentu przed końcem ważności okresu rozliczeniowego, nie pobierzemy pieniędzy za kolejny okres.

Za dowolny abonament roczny zapłacisz jednorazowo za rok użytkowania.

Będziesz mógł korzystać z abonamentu przez 365 dni bez dalszych opłat.

A na dodatek przy tym wariancie oszczędzasz pieniądze!

Za abonament miesięczny możesz zapłacić kartą płatniczą (debetową lub kredytową).

Twoja karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) będzie obciążana co miesiąc.

Przy abonamencie rocznym masz do wyboru kilka metod płatności. Możesz zapłacić Google Pay, Blikiem, kartą płatniczą (debetową lub kredytową) lub przez szybkie przelewy – Przelewy24, wybierając swój Bank, na którym posiadasz środki.

Gwarantujemy, że podczas korzystania z abonamentów nie ma żadnych ukrytych opłat.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie.

W przypadku odrzucenia płatności otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail wygenerowaną przez nasz system.

Sprawdź czy masz wystarczające środki na wybranej przez Ciebie metodzie płatności i spróbuj ponownie dokonać zakupu abonamentu.

Jeżeli problem będzie się powtarzał lub/i nie wiesz jak go samodzielnie rozwiązać niezwłocznie skontaktuj się z naszym działem Customer Care.

Aby przedłużyć abonament roczny wystarczy zakupić nowy abonament w ostatnim dniu przed jego wygaśnięciem lub skontaktować się z naszym działem Customer Care, który podpowie, co należy zrobić w tej sytuacji

Przed końcem ważności Twojego rocznego abonamentu otrzymasz od nas wiadomość e-mail. Tę informację znajdziesz także na samej górze panelu na Twoim koncie lub w zakładce „Moje abonamenty”.

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Nasz system jest zintegrowany z programem do faktur online – Fakturownia.pl.

W dowolnym momencie możesz przeglądać oraz pobierać faktury VAT, dostępne na Twoim koncie.

Wejdź w moduł „Zarządzanie kontem” i wybierz zakładkę „Moje faktury”.

Aby otrzymywać faktury VAT, upewnij się, że w zakładce „Dane sklepu i konta” widnieje poprawny numer NIP Twojej firmy.

wsparcie klienta

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem Customer Care.

Skontaktuj się telefonicznie: +48 733 605 055.

Zgłoś problem wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Porozmawiaj z osobą odpowiedzialną za wsparcie klienta na czacie (LiveChat), dostępnym na naszej stronie uCanCommerce.

Nasz dział Customer Care pracuje w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00.

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego staramy się odpowiadać na Wasze zgłoszenia w ciągu kilku godzin.

Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli odpowiedź na pytanie zajmie nam nieco dłużej.

W przypadku możliwych ograniczeń w kontakcie z działem Customer Care zawsze otrzymacie od nas stosowną wiadomość z wyprzedzeniem.

Nie martw się! Instalacja wtyczki jest niezwykle prosta.

Wszystkie informacje zebraliśmy dla Ciebie w zakładce „Wsparcie techniczne”. Znajdziesz w niej dostępne wtyczki – PrestaShop, WOOCOOMMERCE oraz UCC – pixel.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi (możesz ją pobrać), a następnie pobierz wtyczkę i przejdź do prostej oraz szybkiej instalacji.

Jeżeli wciąż masz problemy z instalacją wtyczki i nie wiesz od czego zacząć – skontaktuj się z nami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Nie. Wtyczkę możesz pobrać i zainstalować za darmo, w ramach swojego abonamentu.

Wszystkie informacje zebraliśmy dla Ciebie w zakładce „Wsparcie techniczne”. Znajdziesz w niej dostępne wtyczki – PrestaShop, WOOCOOMMERCE oraz UCC – pixel.

Zawsze możesz na nas liczyć.

Po zakupie abonamentu, do Twojego konta zostanie przypisany dedykowany Opiekun z działu Customer Care, który na każdym etapie działań będzie służył pomocą.

Na początku zaczniemy od krótkiego szkolenia z panelu – zaprezentujemy Ci wygląd oraz wszystkie funkcjonalności naszego systemu. Oczywiście szkolenie nie jest obowiązkowe – możesz z niego skorzystać lub nie.

Przez cały okres współpracy do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę wiedzy, czyli materiały, które ułatwią Ci nawigację po panelu i właściwe korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw uCanCommerce. Są nimi: instruktaże wideo po panelu oraz zbiór infografik (instrukcji ze screenami z panelu).