Co nas wyróżnia?

wysokie kompetencje

Od wielu, wielu lat działamy w marketingu i IT. Nasze  marketingowe, developerskie oraz zarządcze kompetencje budują naprawdę unikalny zestaw. Doświadczenie zbieraliśmy, pracując w strukturach korporacji, tworząc innowacyjne start-upy, doradzając tysiącom klientów oraz pracując naukowo.

doświadczenie i entuzjazm

Nasze łączne doświadczenie zawodowe można liczyć w dziesiątkach lat, a mimo to wciąż towarzyszy nam ogromna ekscytacja – zupełnie jak w pierwszym dniu pracy. Z pasją tworzymy nowoczesne narzędzia i systemy oparte na sztucznej inteligencji.

skuteczność

Z sukcesem prezentujemy nasze inteligentne algorytmy w konkursach i na hacathonach. Jako konsultanci skutecznie wspieramy firmy zarówno w budowaniu internetowych imperiów, jak i maksymalizacji przychodów z e-commerce

Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać uCanCommerce w oparciu o środki unijne!

Nasz projekt: „uCanCommerce.com – platforma do automatyzacji prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych sklepów internetowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia,  działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów,  poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Wartość projektu:                 1 332 662, 24 zł

Wartość dofinansowania:    988 055, 50 zł

Nasz zespół

Marek Tretyn

founder, CEO

Marek Tretyn

founder, CEO

Marta Tutunidis-Kucharska

Customer Experience Manager

Marta Tutunidis-Kucharska

Customer Experience Manager

Monika Komenda

Junior Customer Experience Manager

Monika Komenda

Junior Customer Experience Manager

Trwa rekrutacja

Chef Marketing Oficer

Trwa rekrutacja

Chef Marketing Oficer
Adres:

uCanCommerce Sp. z o.o
15-540 Białystok, Żurawia 71
NIP: 966-213-17-57
REGON 38387142

Telefon:

733 605 055