Kontakt

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, a wkrótce odezwiemy się do Ciebie.

  uCanCommerce Sp. z o.o 15-540 Białystok, Żurawia 71 NIP: 966-213-17-57 REGON 38387142

  Telefon: 733 605 055

  Zespół

  Przez ostatnie kilkanaście lat z sukcesem doradzaliśmy największym na rynku podmiotom, jak skutecznie optymalizować działania marketingowe w sieci. Jednocześnie od wielu lat fascynuje nas wykorzystanie sztucznej inteligencji w biznesie. Dlatego stworzyliśmy uCanCommerce - intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które z pomocą AI wspiera właścicieli małych i średnich sklepów internetowych w automatyzacji kampanii reklamowych.

  Marek Tretyn

  Founder, CEO

  Sebastian Kondracki

  Founder, CTO

  Marta Tutunidis-Kucharska

  Customer Experience Manager

  Monika Komenda

  Junior Customer Experience Manager

  Chief Marketing Officer

  Rekrutacja trwa!
  Skontaktuj się z nami.

  Co nas wyróżnia?

  different

  Kompetencje

  uCanCommerce jest owocem wieloletniej pracy w marketingu i IT. Doświadczenie zbieraliśmy pracując z największymi graczami na polskim (i nie tylko) rynku, tworząc innowacyjne start-upy, doradzając tysiącom klientów oraz pracując naukowo. Doskonale wiemy, jak trudno jest w niewielkim zespole realizować działania reklamowe w sieci. uCanCommerce zrobi to za Ciebie!

  different

  Entuzjazm

  Rozwijanie uCanCommerce sprawia, że nieustannie towarzyszy nam wielka ekscytacja - zupełnie jak w pierwszym dniu pracy. Z wypiekami na twarzy śledzimy nowinki technologiczne, branżowe publikacje oraz wszelkie doniesienia ze świata e-commerce, którymi chętnie dzielimy się na łamach naszego bloga.

  different

  Skuteczność

  Z sukcesem prezentujemy nasze autorskie algorytmy sztucznej inteligencji - także na konkursach oraz hackathonach, w których zdobywamy liczne wyróżnienia. Jako konsultanci równie skutecznie wspieramy naszych Klientów w drodze do budowy internetowego imperium.

  different

  Wysokie standardy

  Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby Klientów, dlatego dbanie o najwyższą jakość obsługi to esencja naszej filozofii biznesowej. Służymy pomocą na każdym etapie korzystania z uCanCommerce - począwszy od integracji z platformą e-commerce, a na konfiguracji automatycznych kampanii kończąc.

  Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać uCanCommerce, korzystając ze wsparcia środków unijnych!

  Nasz projekt: „uCanCommerce.com – platforma do automatyzacji prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych sklepów internetowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

  Wartość projektu:1 332 662, 24 zł

  Wartość dofinansowania:988 055, 50 zł