Czy chcesz zwiększyć efektywność kampanii reklamowych?

uCanCommerce wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki którym zwiększa skuteczność kampanii reklamowych, generując wyższą sprzedaż w Twoim sklepie.

Zarejestruj się

Sztuczna inteligencja (ang. artificial intelligence, AI) już dawno przestała być wizją przyszłości rodem z filmów science-fiction. Intensywny rozwój komputerów z czasem zaowocował powstaniem lepszych, mądrzejszych algorytmów AI, które w XXI wieku na dobre zagościły w handlu internetowym.

uCanCommerce z pomocą algorytmów sztucznej inteligencji automatyzuje Twoje kampanie reklamowe – i to na każdym z etapów, począwszy od doboru produktu, przez segmentację klientów, a na ciągłej optymalizacji emitowanych reklam kończąc. W efekcie zyskujesz pewność, że w pełni wykorzystujesz potencjał marketingu produktowego w wyszukiwarce oraz mediach społecznościowych. Słowem: sprzedajesz więcej.

Sztuczna inteligencja pozwala sprzedawać więcej

Selekcja produktów

uCanCommerce przeprowadza wnikliwe analizy Twoich produktów, m.in. bada techniczną jakość zdjęć, potencjał sprzedażowy opisów, monitoruje zdarzenia na karcie produktu oraz ocenia konkurencyjność Twoich cen na tle branży. Wyniki analizy produktu oraz analizy cen zestawia z aktualnymi trendami rynkowymi. W efekcie otrzymujesz propozycję produktów, które warto promować w kampaniach reklamowych, by skuteczniej docierać do nowych klientów.

Segmentacja klientów

uCanCommerce dobiera, a następnie na bieżąco optymalizuje odbiorców kampanii reklamowych. Robi to zupełnie automatycznie, dzięki czemu masz niemal stuprocentową pewność, że Twoja oferta dociera dokładnie do tych osób, do których powinna – do Twoich przyszłych klientów.

Uczenie maszynowe

uCanCommerce wykorzystuje tzw. uczenie maszynowe (ang. machine learning), dzięki któremu nie musisz samodzielnie nadzorować kampanii produktowych. Algorytmy sztucznej inteligencji wnikliwie analizują przebieg działań reklamowych, a następnie wyciągają stosowne wnioski, które z sukcesem wykorzystują w procesie optymalizacji Twoich kampanii reklamowych.

Ciągła optymalizacja

uCanCommerce nieustannie optymalizuje Twoje kampanie reklamowe. Na podstawie wyciągniętych wniosków automatycznie dostosowuje parametry kampanii (w tym: emitowane kreacje oraz grupę odbiorców), dzięki czemu zwiększa jej efektywność. Jednocześnie masz pełną kontrolę nad przebiegiem kampanii. Możesz w każdej chwili edytować ustawienia kampanii, określić pożądany koszt sprzedaży oraz dobrać produkty, które w danym momencie chcesz promować.

Chcesz zupełnie za darmo sprawdzić skuteczność sztucznej inteligencji w automatyzacji marketingu?

Masz na to aż 30 dni. Dołącz do nas i przetestuj bezpłatnie wszystkie funkcjonalności uCanCommerce!

Zarejestruj się