FAQ

Proste odpowiedzi na trudne pytania

Aby otrzymać dostęp do platformy uCanCommerce należy założyć konto, wypełniając poniższe dane:

  • Adres e-mail
  • Adres internetowy sklepu
  • Hasło
  • oraz akceptując treść Regulaminu i polityki prywatności uCanCommerce.

Aby przejść do strony z rejestracją należy kliknąć w przycisk „Załóż konto”, który znajduje się na Stronie Głównej.

Zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę z rejestracją po kliknięciu w ten link.

Nie. Rejestracja do uCanCommerce jest bezpłatna. Nie wymagamy
podawania danych karty kredytowej lub płatniczej.

Nie. Korzystanie z uCanCommerce na żadnym etapie nie wymaga podpisania umowy. 

Adres sklepu internetowego powinien zawierać przedrostek http:// lub https://. Przykładowy i poprawnie zapisany adres e-mail poniżej: https://www.przyklad.pl.

Podczas zakładania konta należy podać prawidłowy adres e-mail tożsamy z domeną sklepu internetowego. Po rejestracji użytkownik automatycznie zyskuje uprawnienia Administratora sklepu. 

Jeżeli podczas zakładania konta na uCanCommerce zostanie wprowadzony błędny adres e-mail, skontaktuj się z nami, w celu sprawnego rozwiązania problemu.

Niestety, nie możesz samodzielnie zmienić adresu internetowego Twojego sklepu. Jeżeli zauważyłaś/eś błąd – niezwłocznie zgłoś to naszemu zespołowi Customer Care. 

Skontaktuj się z nami: telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem LiveChat’u. 

Niestety, nie możesz samodzielnie zmienić kategorii Twojego sklepu internetowego. Jeżeli zauważyłaś/eś błąd – niezwłocznie zgłoś to naszemu zespołowi Customer Care.

Skontaktuj się z nami: telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem LiveChat’u. 

Oczywiście. W zakładce  „Moi Pracownicy” (Zarządzanie kontem -> Dane konta i firmy) możesz dodać użytkownika, edytować jego dane, nadawać/zmieniać funkcje lub usunąć go na stałe z panelu. 

Administrator sklepu ma dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. 

Operator sklepu ma ograniczony dostęp do systemu. Nie może: edytować danych konta, dodawać i/lub usuwać pracowników, zarządzać budżetem marketingowym, przedłużać i/lub kupować abonamentów. 

Ma wgląd do wszystkich statystyk i raportów, może analizować wyniki monitoringu i śledzić przebieg aktualnych kampanii marketingowych. 

Tak, ale w przypadku każdego sklepu internetowego niezbędna jest osobna rejestracja, za pomocą adresu e-mail z domeny tego sklepu. Do każdego sklepu jest przypisane 1 konto. 

uCanCommerce to intuicyjne i zautomatyzowane narzędzie w modelu SAAS, dedykowane małym i średnim sklepom internetowym. Z pomocą algorytmów sztucznej inteligencji i mechanizmów machine learning, gwarantuje w pełni automatyczną realizację kampanii marketingowych. Więcej informacji na: https://ucancommerce.com/.

Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnego, 30-dniowego okresu próbnego. Wystarczy założyć konto tutaj, zalogować się do panelu administratora i wybrać przycisk „Rozpocznij darmowy okres próbny”.
W ramach 30-dniowego testu, oferujemy Ci bezpłatnie, dostęp do najbogatszej wersji systemu, czyli abonamentu „Supermarket”. Więcej informacji na temat zawartości abonamentu znajdziesz w naszym Cenniku.
Każdy sklep internetowy może skorzystać z okresu próbnego tylko raz. 

To wykres z oceną użyteczności i widoczności w sieci sklepów internetowych. Wystarczy wybrać kategorię oraz wpisać adres sklepu, aby bezpłatnie sprawdzić jak wypada on na tle konkurencji. 

Rejestracja nie jest wymagana. Sprawdź swoje wyniki na wykresie: (wstawić link do Magic Quadrant).

Dostęp do dokładnych wyników monitoringu Twojego sklepu otrzymujesz po rejestracji. Na zawsze. Bez zobowiązań. Bez konieczności podawania numeru karty kredytowej.
uCanCommerce bada dwadzieścia cztery kluczowe wskaźniki widoczności w sieci i użyteczności Twojego e-sklepu. Wyniki aktualizuje na bieżąco, zawsze w odniesieniu do specyfiki Twojej branży. 

Po założeniu konta narzędzie potrzebuje kilku godzin na analizę i przedstawienie wyników Twojego sklepu. 

Wyniki Twojego monitoringu są aktualizowane na bieżąco. W przypadku osiągnięcia krytycznej wartości któregokolwiek ze wskaźników, otrzymasz od nas specjalny alert.

Korzystanie z bezpłatnego, 30-dniowego okresu próbnego nie wymaga podania danych karty kredytowej, płatniczej czy konta bankowego. Po rejestracji do uCanCommerce w dowolnym momencie możesz rozpocząć okres próbny.

W naszej ofercie mamy dostępne 3 warianty abonamentów: Butik, Market oraz Supermarket.
Abonamenty różnią się zakresem funkcjonalności systemu, z których możesz korzystać w ramach wybranego abonamentu i w trakcie jego trwania
Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie. 

W naszej ofercie dostępne są abonamenty miesięczne oraz roczne.
Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie. 

Jeżeli posiadasz abonament Butik albo Market i chcesz go zmienić, aby skorzystać z większego zakresu funkcjonalności systemu to koniecznie skontaktuj się z naszym działem Customer Care. Pomożemy ustalić dalsze czynności.

W trakcie trwania abonamentu miesięcznego możesz zmienić go na inny. Aby to zrobić musisz się zalogować, wybrać określony abonament, a następnie przejść przez proces płatności i zakupić nowy w regularnej cenie. 

Niezależnie od terminu ważności starego abonamentu, wykupienie nowego abonamentu nalicza standardowy okres ważności. Abonament jest ważny od daty zakupu przez 30 dni. 

Twoja karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) będzie obciążana co miesiąc. W dowolnym momencie trwania abonamentu możesz zmienić go na inny zakres funkcjonalności albo zrezygnować.

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu. Wystarczy kliknąć przycisk „Anuluj” w zakładce „Mój abonament”. W momencie rezygnacji z abonamentu przed końcem ważności okresu rozliczeniowego, nie pobierzemy pieniędzy za kolejny okres. 

Za dowolny abonament roczny zapłacisz jednorazowo za rok użytkowania. 

Będziesz mógł korzystać z abonamentu przez 365 dni bez dalszych opłat.

A na dodatek przy tym wariancie oszczędzasz pieniądze!

Przed końcem ważności Twojego rocznego abonamentu otrzymasz od nas wiadomość e-mail. 

Aby przedłużyć abonament roczny wystarczy zakupić nowy abonament w ostatnim dniu przed jego wygaśnięciem lub skontaktować się z naszym działem Customer Care, który podpowie, co należy zrobić w tej sytuacji. 

W przypadku odrzucenia płatności otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail wygenerowaną przez nasz system. 

Sprawdź czy masz wystarczające środki na wybranej przez Ciebie metodzie płatności i spróbuj ponownie dokonać zakupu abonamentu.

Jeżeli problem będzie się powtarzał lub/i nie wiesz jak go samodzielnie rozwiązać niezwłocznie skontaktuj się z naszym działem Customer Care. 

Za abonament miesięczny możesz zapłacić kartą płatniczą (debetową lub kredytową).  

Twoja karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) będzie obciążana co miesiąc.

 

Przy abonamencie rocznym masz do wyboru kilka metod płatności. Możesz zapłacić Google Pay, Blikiem, kartą płatniczą (debetową lub kredytową) lub przez szybkie przelewy – Przelewy24, wybierając swój Bank, na którym posiadasz środki.  

Tak, wystawiamy faktury VAT. W dowolnym momencie możesz przeglądać oraz pobierać faktury VAT, dostępne na Twoim koncie. 

Aby otrzymywać faktury VAT, upewnij się, że w zakładce „Dane sklepu i konta” widnieje poprawny numer NIP Twojej firmy. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem Customer Care.

Skontaktuj się telefonicznie: +48 733 605 055.

Zgłoś problem wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Porozmawiaj z nami na czacie, dostępnym na stronie uCanCommerce.

 

Nasz dział Customer Care pracuje w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00. 

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego staramy się odpowiadać na zgłoszenia w ciągu kilku godzin.

Wszystkie informacje zebraliśmy dla Ciebie w zakładce „Wsparcie techniczne”. Znajdziesz w niej dostępne wtyczki wraz z instrukcją obsługi – Shoper, osCommerce, Opencart, Magento, PrestaShop, WOOCOOMMERCE oraz UCC – pixel.

Jeżeli wciąż masz problemy z instalacją wtyczki i nie wiesz od czego zacząć – skontaktuj się z nami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! 

Wtyczkę można pobrać i zainstalować za darmo, w ramach swojego abonamentu. 

Dla wszystkich użytkowników przygotowaliśmy film on-boardingowy, który wyświetli się po pierwszym logowaniu w panelu głównym. Dowiesz się, co należy zrobić, aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności narzędzia. 

Przez cały okres współpracy do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę wiedzy, czyli materiały, które ułatwią Ci nawigację po panelu i właściwe korzystanie ze wszystkich możliwości uCanCommerce.