Zarabiaj więcej dzięki automatyzacji kampanii reklamowych

uCanCommerce to intuicyjne i wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji narzędzie, które skutecznie wspiera właścicieli małych i średnich sklepów internetowych w automatyzacji kampanii reklamowych.

Zarejestruj się

Dlaczego warto automatyzować z nami kampanie reklamowe?

Kompleksowe analizy

uCanCommerce nie tylko monitoruje e-sklepy pod kątem dwudziestu czterech wskaźników widoczności w sieci i użyteczności. Dodatkowo automatycznie analizuje jakość prezentacji produktów, konkurencyjność cen oraz aktualne trendy rynkowe, by następnie proponować, które produkty powinny zostać wyeksponowane w kampaniach reklamowych.

Sztuczna inteligencja

uCanCommerce wykorzystuje tzw. uczenie maszynowe (ang. machine learning). Na bieżąco weryfikuje, czy Twoje kampanie reklamowe osiągają założone rezultaty. Na podstawie wyciągniętych wniosków automatycznie optymalizuje je, dzięki czemu z kampanii na kampanię skuteczniej docierasz do nowych klientów i tym samym sprzedajesz więcej.

Prostota

Wiemy, jak żmudne oraz czasochłonne bywa tworzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych. uCanCommerce dzięki swojemu intuicyjnemu interfejsowi krok po kroku przeprowadza Cię przez ten proces. Na wyciągnięcie ręki masz dostęp do aktualnych wyników monitoringu oraz ocen produktów. Dodatkowo panel, za pomocą którego możesz podglądać oraz zarządzać przebiegiem kampanii jest prosty w obsłudze, przejrzysty i bardzo czytelny. W każdym momencie możesz edytować parametry kampanii oraz analizować efekty.

Bez ukrytych kosztów

Nie pobieramy wynagrodzenia w formie prowizji od budżetu reklamowego, dlatego na kampanię wydajesz dokładnie tyle, ile na nią przeznaczysz. Co więcej, przez 30 dni masz możliwość za darmo przetestować wszystkie funkcjonalności uCanCommerce. Bez zobowiązań. Bez podawania numeru karty płatniczej.

Łatwa integracja

Wystarczy kilka kliknięć, by skutecznie połączyć Twój e-sklep z uCanCommerce. Zapewniamy szybką i bezproblemową integrację naszego narzędzia z najpopularniejszymi platformami e-commerce, m.in. PrestaShop, WooCommerce, Magento, osCommerce, Shoper oraz Open Cart. Nie wiesz jak podłączyć wtyczkę? Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie.

5 kroków do wzrostu sprzedaży z uCanCommerce

1.Monitoring UX

Analizujemy Twój sklep pod kątem dwudziestu czterech kluczowych wskaźników widoczności w sieci oraz użyteczności. Wyniki monitoringu wskażą Ci obszary, nad którymi warto popracować, by zwiększyć efektywność automatycznych kampanii reklamowych.

Co więcej, monitorować możesz nie tylko swój sklep. Na specjalnej mapie branży znajdziesz także wyniki monitoringu Twojej konkurencji.

Kliknij, aby przejść do bezpłatnej mapy branży

2.Analiza karty produktu

uCanCommerce automatycznie ocenia jakość prezentacji Twoich produktów (m.in. parametry techniczne zdjęć, potencjał sprzedażowy opisów) oraz śledzi zdarzenia na Twojej karcie produktowej.

3.Analiza rynku

Wykorzystując ogólnodostępne pochodzące m.in z porównywarek cenowych dane oceniamy, jak w odniesieniu do konkurencji wypada atrakcyjność cenowa Twojej oferty.

4.Selekcja produktów

Wykorzystując wnioski z dwóch poprzednich kroków oraz analizując aktualne trendy rynkowe, uCanCommerce podpowiada, które z dostępnych w Twojej ofercie produktów powinny być promowane w kampanii reklamowej, by skutecznie dotrzeć do nowych klientów i tym samym zwiększyć przychody Twojego sklepu.

5.Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych

Algorytm sztucznej inteligencji cały czas analizuje Twoje kampanie reklamowe, na bieżąco ucząc się i wyciągając z nich wnioski. Na ich podstawie nieustannie optymalizuje kampanię, dbając nie tylko, by docierać do odpowiednich osób – Twoich przyszłych klientów. Dodatkowo pilnuje, aby nie przekraczać określonego przez Ciebie kosztu sprzedaży.